Sushi Rembelszczyzna

Nasze sushi dla mieszkańców Rembelszczyzny

Sushi to najpopularniejsza w Europie potrawa japońska, która zyskała wielu zwolenników na całym świecie. Także w Polsce można spotkać tysiące miłośników tej wyjątkowej potrawy. W Zenko Sushi oferujemy Wam najlepsze sushi w okolicy, przygotowywane przez doświadczonych szefów kuchni, którzy poznali kulturę japońską i wiedzą, jak przygotować rollsy ze świeżych składników. Zapraszamy do skorzystania z naszego sushi mieszkańców Rembelszczyzny i okolic. Możesz odwiedzić nas w lokalu w Warszawie lub zamówić wybrany zestaw z dostawą do domu.

Bogaty wybór sushi dla miłośników japońskiej kuchni

W naszej restauracji znajdziesz szeroką ofertę sushi. Od tradycyjnych Nigiri i Sashimi po bardziej urozmaicone Maki czy California Golden. Na specjalne życzenie klienta przygotowujemy też zestawy sushi z samymi warzywami lub owocami morza.

Sushi uważane jest za ekskluzywną potrawę, a to przygotowywane w naszej restauracji z pewnością takie jest. U nas masz szansę znaleźć najlepsze rodzaje sushi i zachwycić się oryginalnymi smakami Japonii. Zawsze dbamy o to, aby każda przygotowana przez nas potrawa była smaczna i wykonana zgodnie z zasadami kuchni japońskiej.

Sushi Rembelszczyzna – zapoznaj się z naszą ofertą

Zenko Sushi oferuje możliwość składania zamówień online. Co więcej, chętnie przygotujemy dla Ciebie sushi na specjalne okazje, takie jak urodziny czy spotkania biznesowe. Jeżeli jesteś smakoszem sushi lub po prostu chcesz spróbować tego dania po raz pierwszy, zaufaj nam. Nasi kucharze to doświadczeni specjaliści wykwalifikowani w przygotowywaniu pysznego sushi, które zadowoliło już podniebienia wielu naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sushi mieszkańców Rembelszczyzny i okolic. Jeżeli chcesz zamówić sushi z dostawą do domu, skontaktuj się z nami, a z pewnością otrzymasz gotowe zamówienie prosto pod wskazany adres. Dbamy o to, aby każdy klient mógł u nas znaleźć wszystkie najlepsze rodzaje sushi. Posiłki przygotowujemy ze świeżych wyselekcjonowanych składników, co pozwala nam tworzyć wyjątkowe potrawy.