Sushi Bródno

Pyszne sushi Bródno – poznaj naszą ofertę

Sushi to potrawa pochodząca z kultury japońskiej, jednak rozpoznawalna i uwielbiana na całym świecie. Dla miłośników tradycyjnych i bardziej urozmaiconych rodzajów sushi przygotowaliśmy wyśmienite menu, z którego mogą skorzystać mieszkańcy dzielnicy Bródno i innych obszarów Warszawy i okolic. Zapraszamy na sushi wszystkie osoby, które cenią sobie naturalne składniki i oryginalne receptury tego przysmaku

W naszym menu znajdziesz różne rodzaje sushi, nie tylko tradycyjne nigiri i sashimi, ale też hosomaki, futomaki, white rolls i wiele innych. Oferujemy zestawy z samych warzyw dla wegetarian, pyszne zupy oraz dania z owoców morza. W naszej kuchni pracują doświadczeni kucharze, którzy przez lata zbierali receptury i doskonalili sztukę tworzenia sushi. To właśnie dlatego w Zenko Sushi masz szansę spróbować wyśmienitych przysmaków, które zachwycą Twoje podniebienie i przekonają do tego, że warto do nas wrócić.

 

Pyszne sushi dla mieszkańców Bródna – zamów online z dostawą do domu

Nasza restauracja znajduje się w Warszawie, gdzie można przyjść i zjeść pyszne sushi. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców stolicy oraz okolic miasta. Oferujemy możliwość dokonania zamówienia online za pomocą strony internetowej, dlatego zapraszamy do składania zamówień także mieszkańców Bródna oraz innych dzielnic. Wszystkie zamówienia staramy się wykonywać jak najszybciej, zapewniając błyskawiczną dostawę pod wskazany adres, aby nasi klienci mogli otrzymać świeżo przyrządzone danie.

Wszystkich miłośników kuchni japońskiej zapraszamy do skorzystania z oferty sushi w Zenko Sushi. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty. Chętnie przyjmujemy też zamówienia na specjalne okazje i większe imprezy, takie jak urodziny, imprezy rodzinne czy spotkania biznesowe. Gwarantujemy bezpieczny transport jedzenia, które odpowiednio pakujemy i zabezpieczamy, aby dotarło do klienta w nienaruszonym stanie.