O nas

Zenko Sushi - Najlepsza Restauracja Sushi w Warszawie???

Nie! To jest bzdura której nigdy nie napiszemy oraz nie powiemy. 

Dlaczego?

Bo nie ma czegoś takiego jak najlepsze sushi, najlepsza pizza, najlepsze pierogi, w mieście, w kraju, na świecie.

Mówimy to szczerze, bo dobrze wiemy że są gusta i guściki, że każdy lubi co innego.

I to jest normalne, jawne, piękne...

Chcecie znać prawdę?  

To jest NASZE ulubione sushi. NASZE ulubione przepisy i receptury, oraz NASZE propozycje dań sprośród tych, których próbowaliśmy w życiu baaaaaardzo dużo :)

Doświadczaliśmy dużo.

Smakowaliśmy dużo.

Gotowaliśmy dużo.

Zbieraliśmy również masę bezcennych opinii od tysięcy ludzi, na każdym etapie samorozwoju. Ale również eksperymentowaliśmy latami z różnymu smakami, oraz fuzją między nimi. 

I mimo że pewnie brzmi to dla niektóych jak nie wiadomo jakie czary mary, to dla nas jest to oczywiste i proste. Bo właśnie to są rzeczy które kochamy robić, i robimy od wielu wielu lat.

Razem mamy ok 20 lat doświadczenia w branży gastronomicznej! Pi razy oko daje to 50 000 roboczogodzin spędzonych w zawodzie!! 

Pewnego pięknego dnia, zastanawiałem się z moim wspólnikiem (wtedy jeszcze nie), jakby to było mieć własną knajpę... Wiadomo. Wtedy to było jak rozmyślanie pt. "Co gdybym miał milion zł" :)

Ale od słowa do słowa, od żartu do żartu, nagle któregoś dnia padł pomysł: "otwieramy własną susharnię!". I od tej pory, a był to lipiec 2021, wszystko potoczyło się tak szybko, że pół roku później staliśmy za barem własnej restauracji. Nowej, pachnącej, otwartej na wyzwania oraz przedewszystkim na was! Naszych gości. Na ludzi którzy próbują tego co robimy, i mówią - DOBRE!

Na prawdę - cudowne uczucie.

I tak sobie jesteśmy i pracujemy. Wraz z naszą kochaną wspólniczką - księgową/ a po godzinach kelnerką :D I czekamy na kolejne zbłąkane, głodne duszyczki, które trafiając do nas po zaledwie kilku minutach czują się jak u siebie. Bo o to nam chodzi. Chcemy poznać jak najwięcej z was! Zaprzyjaźnijmy się, zakumplujmy, albo przynajmniej mówmy sobie życzliwe "DZIEŃ DOBRY !"

Zapraszamy was serdecznie! 

Jeśli chcecie tylko zjeść, zamówić na wynos, z dowozem - proszę uprzejmie. 

Ale pamiętajcie że z nami zawsze można pogadać, zapytać, zagaić, bo nas to cieszy :) 

DO ZOBACZENIA!!! <3

Kacper, Rafał i Martyna