Sushi Kobiałka

Pyszne sushi w Kobiałce

Restauracja Zenko Sushi działa na rynku kulinarnym już od 2021 roku. Od samego początku naszym celem było serwowanie pysznego sushi wszystkim miłośnikom tej popularnej japońskiej potrawy. Dobre podejście do klienta i możliwość dostarczania zamówień pod dom sprawiły, że udało nam się zyskać grono zadowolonych klientów z Warszawy i okolic. Nasza oferta pysznego sushi skierowana jest między innymi do mieszkańców miejscowości Kobiałka. Zapraszamy do składania zamówień.

Zenko Sushi – czym się wyróżniamy?

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór smaków i najpopularniejsze rodzaje sushi. Przyrządzamy między innymi tradycyjne Nigiri i Maki, ale mamy w naszej ofercie też mniej popularne rodzaje sushi, takie jak California Golden, Gunkany czy White Rolls. Oferujemy sushi w zestawach oraz specjalne zamówienia na wyjątkowe okazje, takie jak urodziny, bankiety i innego rodzaju przyjęcia. W naszym menu masz szansę spróbować także pysznych zup i sałatek.

Dlaczego warto nas odwiedzić? Od samego początku działalności dbamy przede wszystkim o to, aby nasi klienci mogli poczuć się w naszej restauracji w pełni swobodnie. Chcemy, aby wszyscy cieszyli się smakiem wyjątkowego sushi i nie bali się eksperymentować ze smakami. Do naszej restauracji zapraszamy zarówno smakoszy sushi, jak i osoby, które jeszcze nigdy nie miały szansy spróbować tego przysmaku.

Sushi Kobiałka – zamów wybrane sushi do domu

Oferujemy dostawę do domu, co dla wielu osób stanowi dobrą opcję. Jeżeli chcesz spróbować pysznego sushi z naszej restauracji, wcale nie musisz przyjeżdżać bezpośrednio do Warszawy. Możesz zamówić wybrane potrawy telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Z naszej strony gwarantujemy szybki transport świeżego sushi prosto pod Twój dom. Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu i wyboru sushi mieszkańców Kobiałki i okolic. Gwarantujemy szybkie przyjęcie zamówienia oraz szczelne opakowanie produktów do transportu.